Kaligrafi Dersi

0

Requirements

  • Elinizde kesik uçu bir kalem ve kağıt olması gerekiyor . (Kursun başında malzeme tanıtımı bulunuyor)

Description

NOT : Videolar  ‘jump cut’ tekniği ile düzenlenmiştir . (Gereksiz kısımlar kesilerek sadece anlatıma yer verilmiştir)

Kaligrafi bildiğiniz üzere bir yazı sanatıdır . İnternete baktığınız zaman pek fazla kaynak bulunmuyor maalesef . Hazırlamış olduğum bu kurs size ,bu yola girdiğinizde ne gibi şeylerle karşılaşacağınızı , neler yapmanız gerektiğini ve ilerisi için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatan , olabildiğince ayrıntılı ve akıcı bir şekilde gösterecektir. Böyle uğraşlara zaman ayırmak size de iyi gelecektir .

Kurs , benim bu yolda öğrendiğim , tecrübe ettiğim , yanlışlarım – doğrularım ve yapmanız gereken şeyleri kapsamaktadır. Yeteri kadar sabırlı olursanız , verilen ödevleri yapıp kursa düzenli devam ederseniz , siz de benim yazdığım gibi belki de daha iyisini yazabilirsiniz . Bu işin en önemli noktası Sabır ve düzenli çalışmaktır bunu unutmamak lazım .

Bu kurs hakkında bilmeniz gereken bir diğer şey ise bu kursun temel bilgiler içerdiğidir yani:

siz bu kursu (Başlangıç – orta) seviyelerinde bitirmiş olacaksınız. ilerde (orta – ileri) seviye kurs yapabilirim belki ama şimdilik bu işe yeni başlayacaksanız veya başlayıp kendinizi bir türlü geliştiremediyseniz bu kurs sizin için olacaktır , fakat 1-2 Yıldır kaligrafi yapıyorsanız ve temel bilgileri biliyorsanız (Alıştırmalar , Alfabe , Basit Süslemeler vb..) Size bu kursu öneremem .

İhtiyacınız olan malzemeler kursun ilk dersinde mevcuttur , bunun haricinde benim temel amacım Her yerden bulabileceğiniz bilgilerden çok kendi geliştirdiğim fikirleri gösterip Kaligrafide Kendi kendinize gelişebilmeyi öğretmektir .

Kursu ve kurs hakkındaki görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın , Şimdiden Kolay gelsin 🙂

Who this course is for:

  • Kaligrafi sanatına meraklı kişiler
  • Kişisel gelişim isteyen kişiler

FREE $19.99 GET COUPON CODE

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Free Courses Certificates
Logo
Enable registration in settings - general