Telefonla İletişim Kursu

0

Requirements

  • Bu kurs için herhangi bir araç – gereç ya da temel bilgiye gerek yoktur.
  • Her şey derslerde anlatılmaktadır.
  • İnternet bağlantısı yeterlidir.

Description

Bazen, telefonda el kol hareketi yaptığımızda kendimize ya da yapanlara güleriz. Aslında bu doğal hareket, bir beden dilidir. Beden dili telefonda işler mi? Evet işler. Hatta telefonda bazı hareket, tavır ve iletişim kurallarına dikkat edersek bu telefona sebep görüşmemiz, iletişimimize elbette yansıyacaktır. Bu kurs, telefonda iletişimi anlatıyor. Birkaç dersle o kadar şey öğreneceksiniz ki, “daha önce neden bu kursu izlemedim” diyeceksiniz kendinize. Başkalarına da tavsiye edeceksiniz. Teşvikiniz, güzel yorum ve kelimeleriniz bizi motive edip size daha güzel çalışmalar hazırlamamıza olanak sağlayacaktır.

İşte size bu parayla ölçülmez değerleri kazandıracak kursu şimdi evinizin rahatlığında izlemeniz için fırsat. Bu kampanya, size hem de bu kursa ömür boyu erişim sunmakla dersleri tekrar tekrar izlemeniz için de fırsat sunmaktadır. Yine anlamadığınız yerleri tekrar edebilmeniz için teknolojinin sunduğu bir fırsattır.

Bu kursta şu anda onlarca ana ders bulunmakta. İlk derslerde konuyu ana hatları ile işlemekteyiz. Tüm dersler sürekli güncellenmekte olduğu için ömür boyu kurslara erişiminiz, bu güncellemelerden istifade etmenizi sağlayacaktır. Bu, daha çok konuya konsantre olmanıza yardımcı olacak. İleriki derslerde ise günlük hayatta pratiklerle uygulayabileceğiniz konu ve tüyoları öğreneceksiniz. Bunlar, kişisel, aile ve kariyer yaşamınızda size yardımcı olacak.

Bu kursa kaydolduğunuzda çok daha fazlasını bulacaksınız. Bu kursa kaydolmanızı kesinlikle öneriyoruz. Bu kursa katılmak için hiçbir altyapıya gerek yok. Hangi yaştan, cinsten olursanız olun şimdi bu kursa katılabilirsiniz. Hemen şimdi ömür boyu erişim için, kendinizi ve kariyerinizi geleceğinizle şekillendirmek için daha fazla neden bekleyesiniz ki?

Who this course is for:

  • Bu kursu, telefonla iletişim her yaştan cinsten ve milletten herkese gerekli olduğu, günlük hayatımızın içinde olduğu için herkese gereklidir.

FREE $44.99 GET COUPON CODE

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Free Courses Certificates
Logo
Enable registration in settings - general